Matemaatika -nuputamisvõistlus ROSIN 2016

19.aprillil toimus juba neljandat aastat matemaatika-nuputamisvõistlus "ROSIN" (Rõõmus Osav Sõbralik Innukas Nuputaja) Tallinna koolide 2. klasside õpilastele. Osales 24 kooli. 20. aprillil toimus  võistlus 3.-4. klassidele. Osales 28 kooli.

Meie kooli 2.klasside võistkond koosseisus Ott Preemet, Tõnis Domberg ja  Ruben Mitt saavutas 13-14.koha (juhendaja õp.I.Mihhailov)
3.-4.klasside võistkond koosseisus Uku-Madis Vainu, Kris Hendrik Ruubel, Moon Lassur ja Roland Luht saavutas 3.koha. (juhendajad õp.M.Silm ja  A.Veskimägi).
Palju õnne õpilastele ja õpetajatele!
Võistlust toetasid Tallinna Õpetajate Maja, Jakob Westholmi Sihtasutus, maiustustega kommivabrik Kalev, karastusjookidega AS Saku, muusikaliste vahepaladega meie kooli, GAG ja KSG  õpilased.
              Tänud kõigile, kes võistluspäevade õnnestumisele kaasa aitasid!