Emad koolis

Reedel 6.mail olid algklasside majas külas emad, kes sisustasid mitmeid koolitunde rääkides lastele oma tööst ja hobidest.

1.a klassi käis oma tööst reklaamiagentuuris rääkimas Kirke ema Heidy Järve, koos meisterdati ka rinnamärgid.
1.b klassi külalised olid Maris Koert, kes rääkis matkamisest ja arhitekti tööst, Meeli Miidla -Vanatalu rääkis tööohutusest.
1. c klassi Miia Johanna ema Mari-Liis tutvustas lastele reklaami ajalugu ja põnevat valmimisprotsessi.
3.a klassis käis tunnis Kristopheri ema, kes rääkis maastikuarhitektiks olemisest. Kes ta on, mida ta teeb, mis on väliruum, huvitavad näited, ajaloolised plaanid, lapsed planeerisid kooliõue.

3.b klassis Katrin Koov viis läbi tunnid arhitektuurist ja Eva Püssa muusikast - J.Pootsman Play
4.a klassis andis täna väga põneva tunni Martha Mia ema Tiina Saar-Veelmaa teemadel "Tulevikuametid. Z-generatsioonist“. Ta rääkis oma põnevatest ametitest karjäärinõustajana Rocca al Mare Koolis ja firmas Proekspert."
4.b klassi külaliseks oli Piret Maiberg, kes jagas muljeid huvitavast Tiibeti reisist ja rääkis Tiibeti meditsiinist.
4. c klassi Atsi ema Tiina rääkis huvitavast raha ajaloost, Loore ema Ivika mängis õpilastega kaasahaaravat tarneahela mängu ning Laura Liine ema Annika tutvustas lummavat tantsu- ja teatrimaailma.

Suur, suur tänu kõigile emadele! Oli väga tore ja meeleolukas päev!