Fototeenuse konkurss

Jakob Westholmi Gümnaasium kuulutab välja konkursi fototeenuse pakkuja leidmiseks.

Palume saata oma pakkumised hiljemalt 1. juuniks 2014 e-mailile: direktor@westholm.tln.edu.ee (Subject/Teema: JWG fototeenus) või kinnises ümbrikus: Kevade 8, Tallinn 10137, markeerituna sõnadega „JWG fototeenus“.

Tingimused: teenusepakkuja pildistab kommertseesmärgil ülekoolilisi avalikku huvi pakkuvaid üritusi – 1. septembri aktused, klasside pildistamine, põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktused, kooli juubeliüritused, abituuriumi lõpukella aktus, õpilaste portreepildid, sõbrapildid jms. Pildistatud fotod tuleb üleslaadida kättesaadavasse veebigaleriisse ja kindlustab ostjatele valiku tegemise järel virtuaalse ostukorvi. Teenusepakkuja toimetab ostjale arve tasumisel järel valitud fotod postiga  või kooli/klassijuhataja kaudu tellijani.