Kooli X tordivõistlus " Helisevad ampsud"

17. oktoobril 2014 toimus koolis X tordivõistlus. Seekordne teema „Helisevad ampsud“ oli pühendatud muusika süvaõpetuse 50. juubelile meie koolis.
Osales 15 võistkonda kokku 55 torditegijaga. Traditsiooniliselt sai visuaalse vaatluse käigus oma lemmiktordi valida ka publik. Kokku käis torte hindamas 460 õpilast ja õpetajat. Torte hindas ka žürii koosseisus Rain Kuldjärv (TTÜ teadur, JWG vilistlane, konkursi „Eesti Parim Toiduaine“ žürii liige), Marja Mander (Baltic Restaurants Estonia AS, JWG söökla juhataja), Anri Treifeldt (Reval Kondiiter juhataja, JWG vilistlane), Anne- Maria Sermat (OÜ Tudengikohvik juhataja), Taigo Lepik (Vabariigi Presidendi Kantselei peakokk). Fotod Sofia Mihhailjova.

Peale degusteerimist paluti aulasse kõik võistkonnad. Žürii liikmed andsid asjakohast tagasisidet ja jagasid kiidusõnu ning auhindu. Suur tänu meile pühendatud aja eest. Siis kuulutati välja võitjad ( manuses). Parimaid auhinnatakse Playboxi peol 7. novembril. Üritus lõppes  ühise tordisöömisega.
Täname õpilasesinduse korraldustoimkonda koosseisus Dauri Paškovski (registreerimine, meilivahetus jm), Teel-Triin Klimov (meeskonnatöö koordineerimine), Sofia Mihhailjova (fotograaf) Elise Salm (tänukirjad, kohvilaud), Laura Schifrin ja kogu IX a I rühm, Matthias Merelaine, Mirjam Laaneots, Georg-Rasmus Mäe, Stina Suurväli, Aneth Tinnus, Sonja Kõrvits, Iris Rand, Kadri Ann Liinsoo, Oliver Leisalu, Emili Telliskivi (kõik muu, mida oli vaja teha) ning kõik teised abilised.
II veerandil saavad kõik huvilised tutvuda tortide retseptide ning fotodega III korruse stendil.
KIITUS KÕIKIDELE KONDIITRITELE !
osalejad-tulemused