Kutse Westholmi õhtule

JWG vilistlaskogu kutsub Sind osa saama järjekordsest Westholmi õhtust 26. novembril 2014 kell 18.00. See on meeldiv võimalus kohtuda kunagiste koolikaaslaste, õpetajate ja töötajatega, teiste JWG sõprade ja tänase kooliperega. Oodatud on kõik, kellele kooli ajalugu, tänane käekäik ja tulevik korda lähevad.

Peale vilistlaskogu tervitust tutvustab direktor Rando Kuustik kooli tulevikuvisiooni. Jätkame ka põnevate ja mitmete põlvkondade jaoks legendaarseks saanud õpetajate portreteerimist. Seekordseks portreteeritavaks on muusikaõpetaja Ilme Indas.

Westholmi õhtu vestlusringi keskmes on koolimaja juurdeehitus. Arutleme, milline võiks olla Westholmi unistuste maja ja näitame juba ka konkreetseid pilte ning maketti.

Nagu tavaks, on meil muusikaline tervitus kooli vilistlastelt. Musitseerivad Ants Johanson , Tiit Kõrvits  ja Maria Kõrvits.

Anna palun oma tulekust märku e-posti aadressil vilistlaskogu at westholm dot tln dot edu dot ee.

JWG vilistlaskogu juhatus