Kooli 117. sünnipäeva külalised

Kuigi üleriigiline projekt "Tagasi kooli" toimus 16.-20. veebruaril, siis meie kooli toredaks traditsiooniks on vilistlaste ja teiste külaliste tunnid kooli sünnipäeval, 12. veebruaril. Õpilaste ette astusid välisministeeriumi asekantsler Marina Kaljurand, ehitusinsenerist pensionär Heiti-Alar Sommer, arhitektid  Jan Skolimovski ja Kaspar Kruuse, ettevõtja Leho Siimsen, arhitektuuriajaloolane Mait Väljas, poliitik Katrin Saks, laulja Arete Teemets, turundusjuht, ettevõtja Indrek Luberg, filmimehed Mihkel Riis ja Sander Allikmäe, ajakirjanikud Hannes Hermaküla ja Rain Kooli, IT spetsialist Jaak Saar, pianist Joel- Rasmus Remmel, üliõpilane Liisa Hõbe, projekti "Teeme ära" koordinaator Kadi Kenk, koolidirektor Rando Kuustik.