Konkurss-festival "Igal ühel oma pill"

15. aprillil toimus Mustamäe Laste Loomingu Majas ülelinnaline konkurss-festival "Igal ühel oma pill". Ürituse eesmärk oli innustada ja tunnustada õpilaste seas pillimängu ja muusikaga tegelemist. Kokku esines konkurss-festivalil 30 instrumentalisti. Jakob Westholmi Gümnaasiumi esindasid 5.b ja 6.b klassi tublid õpilased, kes õpivad hetkel või on varem õppinud mingit instrumenti. Nendeks olid Robin Saul ja Olaf Erik Vanatalu (kitarridel), Katariina Jõks (plokkflöödil), Linnea Jerkku, Kadri Kuks ja Marleen Mikk (klaveril). Kõiki konkursil esinejaid autasustati tänukirja ning meenega, milleks oli plaat klassikalise muusikaga. Lisaks andis žürii välja ka kolm eriauhinda, millest üks läks Robin Saulile ning Olaf Erik Vanatalule parima kitarriduo eest. Mõlemad poisid õpivad kitarri Jakob Westholmi Muusikakoolis õp. Hendrik Soone juhendamisel. Õnnitlused kõigile loomingulise ja julge esinemise eest!