Konverents "Parimaid kogemusi gümnaasiumiõpilaste praktiliste ja uurimuslike tööde vallas"

11. mail toimus Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias konverents, kus Eesti gümnaasiumide õpilased tutvustasid oma muusikateemalisi uurimistöid. Jakob Westholmi Gümnaasiumi esindasid 2 õpilast: Sofia Mihhaljova 11.b klassist (juhendaja õp. G. Koik) ja Hanna Kata Norma 12.a klassist (juhendaja õp. S. Veskimäe). Sofia Mihhaljova töö teemaks oli "Hääleprobleemid lauluõpilaste seas G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli, EMTA ja WAF laulu-ja tantsukooli näitel" ning Hanna Kata Norma töö teemaks "Eesti džässmuusika". Konverentsil tutvustasid Eesti gümnaasiumiõpilased ka praktilisi uurimistöid, milleks olid peamiselt omaloomingulised muusikateosed. Kokkuvõtteks sai ürituse põhjal selgema pildi sellest, mida õpilased muusika vallas uurivad.