Gümnasistide visiiit Peteburgi

16.-18. septembril külastas Peterburgi 23 JWG ja 19 Tallinna Prantsuse Lütseumi gümnasisti. Meid võõrustas Peterburi 56. Riiklik Akadeemiline Gümnaasium, kes omakorda väisas meie kooli kevadel. Tihedasse programmi mahtus Ermitaaži, Vene muuseumi ja I. Kalmani opereti "Tsirkusprintsess" külastus muusikali- ja komöödiateatris. Mõjusa mulje jättis Marinski palees kohtumine saadikust näitlejanna Anastassia Melnikovaga. Tore oli jalutuskäik Petropavlovski kindluses ning paadisõit Neeval ja tema kanalitel. Meile tutvustati veel 56. gümnaasiumi ja nende draamatrupi etendust.  Elamusterohket reisi finantseerisid Tallinna Haridusamet ning Peterburi kooli lapsevanemad. Reisi põhjalikum kajastus on järgmises WestPostis ning kooliraadios SASS.