Westholmi õhtu

3. detsembril kell 18.00 toimus Kevade tn aulas vilistlaskogu korraldusel järjekordne Westholmi õhtu.

Seekordne Westholmi õhtu oli pühendatud 95 aasta möödumisele kirjaniku ja JWG vilistlase Jaan Krossi sünnist. Vahelugemisi kirjanikust esitasid 11. klasside õpilased Karl Jaagup Vahtre ja Davor Tamm. Samuti täitus sel aastal  20 aastat sellest, mil ETV ekraanile jõudis telelavastus Wikmani poisid. Oma mälestusi telesarja sünnist jagasid lavastaja Vilja Nyholm Palmi, helilooja Sven Grünbergi ning näitlejad Meelis Muhu ning Tiit Kikas.

14. detsembril 80.aastaseks saavat füüsikaõpetaja Ahto Vallikivi intervjueeris tema õpilane ja tänane kolleeg Kaiko Lippur. Emotsionaalse etteaste pakkus vilistlane ja laulja Jaan Krivel ning Swing Project.

Vilistlaskogu juhatus tänab kõiki osalejaid ning õhtu korraldajaid. Peatselt avaldatakse Sigrid Aljase ja Leho Siimseni tehtud fotod.

Kohtumiseni 14. aprillil 2016 järgmisel Westholmi õhtul.