Kooli moeshow

11. veebruaril toimus aulas õpilasesinduse poolt korraldatud moeshow. Neli kollektsiooni osales meie koolist, üks kolletsioon GAG-st ning üks RAM koolist. Žüriisse kuulusid  Ülle Suurhans- Pohjanheimo (moedisainer), Sille Sikmann (jalatsidisainer, vilistlane), Marianna Aasma ( MJ Models Management), Johanna Eenma ( ajakiri "Mood" moetoimetaja, fotograaf, vilistlane), Triin Randloo (disainer, toimetaja, stiliist), Piia Õunpuu (moeblogija, vilistlane).
Tulemused :

I koht kollektsioon "The Morning After", autorid Laura Kurvits, Grete Nõges, Marie Mäetamm (GAG, 8 klass)
II koht kollektsiooni "Värvisäras", autorid Elena Hanna Septer, Mariliis Maivel (JWG, 8.c)
Eripreemia tervikliku lahenduse eest kollektsioon "blä:(n)k", autor Maria Helena Laving (RAM Kool, 10. klass)
Eripreemia noortele autoritele , kollektsioon "Space", autorid Mari Lassur, Els Aleksandra Vaks (JWG, 5.a klass)
Parim naismodell Katariina Landsberg (JWG, 7.c klass)
Parim meesmodell Walter Armulik (GAG)