Westholmi õpilased tublid orienteerujad

11. mail toimusid  Harku metsas Tallinna koolinoorte MV orienteerumises. Meie kooli gümnaasiumi võistkond saavutas väga hea III koha! Võistlus toimus väga kkerulistes tingimustes, rada läbis sood ja raskesti läbitavat tihnikut. Raja suutsid edukalt läbida ja saavutasid Tallinna koolide hulgas hinnatava III koha järgmised gümnasistid: Krister Aarna 10b, Liis Rahnel 12a, Holger Koppel 10a, Davor Tamm 11b, Elisabeth Kelner 11b, Liis Maria Kaabel 11b.

Põhikooli võistkond saavutas tubli IV koha, mis arvestades raja raskust ja Tallinna koolide hulka on väga hea tulemus. Raja suutsid edukalt läbida ainult tüdrukud : Romi Neerot 8a, Mari-Ann Karjus 8a, Kaia Liisa Leet 8c, Grete Ly Jõgisoo 9b, Katariina Trööp 8a, Hanna-Grete Kütt 7b
Võistkondi juhendasid õpetajad Heidi Raudsepp ja Kaido Tiislär