Võidupüha tuletoimkond

Tänavu valiti tuletoojateks igast maakonnast üks noorkotkas ja üks kodutütar, kes saavad 23. juunil võidupüha paraadil Võrus presidendilt võidutule, et see viia oma kodukanti ja jagada jaanitule süütamiseks kõigile soovijatele.

See au langes ka meie kooli õpilasele Jan Markus Lindmäele, kes esindab Tallinna linna koos kodutütre Liisi Toomingaga.

Võidutuli sünnib 23. juuni hommikul kell 9.00 Vabadussõjas langenute mälestussamba juures Võru linnakalmistul kui ühendatakse eelneval päeval Toris Eesti Sõjameeste Mälestuskirikus süüdatud mälestustuli (mis toimetatakse soomukil Võrru meie kooli õpilaste Anna Grete Arike ja Henri Lass´i kaasabil) ning noorkotkaste poolt Võru rahvapeol süüdatud muinastuli. Lisaks annetatakse tulede ühendamise tseremoonial kõigile võidutule toojatele tuletooja medal.