Näidendiraamatu esitlus

23. septembril 2016 esitles meie kooli lapsevanem Kertu Vellerind oma näidendiraamatut „Kuidas lutikas Leemet Vihmaloigu tänaval kuningas Krihveli juures külas käis“
Raamat on eriline selle poolest, et ehtekunstnik Kertu Vellerind kirjutas näidendid õpetaja Lea Heieri palvel klassiga esitamiseks. Näidendid said Tallinna algklasside õpilaste lühinäidendite festivalil KRÕF väga sooja vastuvõtu ja on tänaseks ilmunud raamatuna, et pakkuda näitlemisrõõmu teistelegi. Kõik teatritükid on  kirja pandud nii, et neis leiab rolle kogu klassile, tegelaskujud on loodud mõnusa huumori ning elava fantaasiaga. Pildid joonistas autor ise. Tänastes 6.a klassi õpilastes oli märgata äratundmisrõõmu, nemad on kõiki neid näidendeid esitanud.