Kooli XII tordivõistlus "Meri"

I veerendi traditsioonilise üritusena toimus V- XII klasside tordivõistlus, mis oli seekord pühendatud merekultuuri aastale. I koha ja publiku lemmiku tiitli võitsid 9.a klassi neiud Merilin Kirsika Teder, Carolyn Soosaar, Anni Reiljan, Mona Maria Tammik, II koha saavutsid Dora Stern ,Iris Rand ,Karl Eilo 8.c klassist ning III koha  5. b õpilased Uku Madis Vainu, Sandra-Katren Põld, Laura Jaakson,  Otto Andreas Kongo, Brigitta Sikk. Žüriisse kuulusid Rain Kuldjärv - TTÜ teadur, JWG vilistlane, konkursi „Eesti Parim Toiduaine“ žürii liige , Mari Mandre - Šoti Klubi tegevjuht, Juha Rantanen - tippkokk, restoranide nõustaja ja Õnne Soosaar- kohvikute Must Puudel ja August peakokk.
Päev lõppes ühe suure sõbraliku tordisöömisega, sest ära tuli süüa 14 küpsetist.

Võidutort "Lõpuks saavad meist kõigist mullid" ( foto Jan Lindmäe).