Isadepäev

Reedel 6.novembril olid algklasside majas külas isad, kes andsid tunde väga erinevatel teemadel:

1.a klassi külalisteks olid Tom Taanieli isa, kes meisterdas lastega tahvelarvuti ja Anskar Egili isa, kes tutvustas lastele elu Islandil ja Islandi rahvapärimust (trolle, haldjaid, koletisi).
1.b klassi õpilastel oli meeldiv võimalus viibida isadepäeva tunni ajal Lennusadamas, kus Helina isa Madis tegi põhjaliku ülevaate Lennusadama "Kollase allveelaeva" filmi valmimisest.
1. c klassi Aurelia isa Janno lahendas lastega erinevaid nuputamisülesandeid, Arturi isa Aleksei tutvustas pakendite ümbertöötlemise maailma, Eliisabeti vanaisa Enn mängis õpilastega pallimänge ning Kirke isa Hendrik õpetas golfimängu.
1. d klassil käis külas Kaspari isa Peeter rääkimas politsei tööst.

2.a klassis viis Martini isa läbi põneva Lõuna-Aafrika Vabariigi teemalise tunni, milles lõimusid geograafia, loodusõpetus, inglise keel, inimeseõpetus, ajalugu, eesti keel.
2.b ja 4.b klassis oli külas sisearhitekt Jan Graps-Grafs, kes rääkis tööst ERM-i Uurali Kaja loomisel.
2.c Otto isa tutvustas mugavat moodust kinnisvara soetamisel – läbi prillide 3D virtuaaltuur korteris või majas.
Kreete vanaisa hobiks on vanade raamatute kogumine, neid oli päris palju - aabitsaid ja matemaatika õpikuid, vanas kirjas. Raamatute juures on puupulgad, mida Kreete vanaisa kasutas koolis arvutuspulkade asemel.
4.b klassis olid külas Trevori isa Erik, kes mängis mänge ja Luara-Liis isa, kes rääkis Eesti riigi kaitsest.
4.c Mona isa Tarmo rääkis ilmaennustamisest ja selle olulisusest. Annabeli isa Janno rääkis plastmassi tootmisest, selle vajalikkusest, plastmassi headest ja halbadest külgedest.

Oli tore ja huvitav päev. Suur tänu kõigile ja uute kohtumisteni!