Mini Star ja Rising Star võitjad

Selgusid Mini Star ja Rising Star 2016 võitjad
Lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkursi Rising Star 2016 finaalis olid edukad meie kooli õpilased.
Mini Star 2016 tiitlivõitjaks kuulutati Ott Leplandi lugu Lambarock" Jakob Westholmi Gümnaasiumi 1.b klassi poiste esituses (Taiko Keerman, Ernst Rajasaare, Ragnar Kalvet, Reimo Saul, Eke Mihkel Vainu) Juhendaja õpetaja Aade Veskimägi.
2. koha saavutasid meie kooli 5.b klassi tüdrukud Redfoo looga "Juicy Wiggle" (Hera Kõivutalu, Elina Kaska, Laura Jaakson, Sandra Katren Põld, Victoria Vipp-Mitt, Liisbeth Melanie Umb) Juhendaja õpetaja Aade Veskimägi.
Rising Star 2016 tiitel kuulub Jakob Westholmi Gümnaasiumi noortele - Sia „The Greatest“ (Laureen Melikov, Victoria Ossipova, Ireen Randoja, Maria-Johanna Vompa.)

Finaalvõistlusel osalesid ka 4.c klassi õpilased: Theodor Tiits, Rasmus Merirand, Grete Rehe, Emma Brit Leppoja, Kert Kristijan Soomre, kelle esituses kõlas (G-Eazy & Bebe Rexha „Me, Myself and I“)
Eriauhinna pälvis 4.c klassi trummar Theodor Tiits (G-Eazy & Bebe Rexha „Me, Myself and I“)