Matemaatika ja nuputamise nädal algklassides

23.-30.jaanuarini oli algklassidel matemaatika ja nuputamise nädal. Selle raames toimus olümpiaad, kus klasside tublimad võistlesid ülesannete lahendamises. Vahvate leiutiste ja toredate meisterduste näitused olid avatud klassides. Reedel 20.01 toimus võistkondlik nuputamisviktoriin. Nädala jooksul õpiti klassides  gomokut mängima ja uusi arendavaid lauamänge tutvustas MTÜ Mänguveski esindaja Meelis Looveer. Varasemast rohkem osalejaid oli gomokuturniiril, toimus kaks turniiri. Koolituskeskuses töötab teist aastat robootikaring ja matemaatikanädalal oli võimalus ka robotitega tutvust teha. IT Kolledži tudengite abiga toimusid vahvad sumorobotite võistlused. Esmakordselt toimusid meeskonnatöö oskuste koolitused Game clubilt. Suur tänu kõigile osalejatele ja juhendajatele!